Haber

Monte Carlo Masters’ın Heyecanlandıran Paylaşımına Rağmen Rafael Nadal’ın Açıklaması Hayranları Üzdü

Teklerde 22 grand slam şampiyonluğu bulunan Rafael Nadal, Monte Carlo Masters’ın sosyal paylaşım sitesinin Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Nadal, sakatlığına rağmen Monte Carlo’daki 12. şampiyonluğuna rahatlıkla ulaşabilir.” Gideceği yerle ilgili haberlerden bahsetti.

Sezonun ilk grand slam turnuvası olan Avustralya Açık’ın ikinci turundan bu yana sakatlığı nedeniyle sahalara çıkamayan 36 yaşındaki tenisçi, Monte Carlo Masters’a katılacağına dair iddiaları yalanladı. 8 Nisan’da başlayacak toprak kort turnuvası.

İspanyol basınına konuşan Nadal, “Monte Carlo’daki mahkemeye döneceğimi kim söyledi bilmiyorum. Doğru olsaydı seve seve onaylardım. Ama maalesef yapamam. Tedavime devam ediyorum.” ve gerçek şu ki, ne zaman oynayabileceğimi bilmiyorum.” söz konusu.

Tekler kariyerinde 22 grand slam şampiyonluğu bulunan Rafael Nadal, antrenman dozajını artırmaya başladığını belirtti. ifadeleri kullandı.

Monte Carlo Masters’ın sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı, “Nadal, sakatlığına rağmen Monte Carlo’daki 12. şampiyonluğuna kolayca ulaşabilir.” Taraflardan yapılan değerlendirme, İspanyol tenisçinin bu turnuva ile kortlara dönebileceği tezini güçlendirmişti.

Monte Carlo Masters Paylaşımı?

ABD’de düzenlenen Indian Wells ve Miami Open Masters turnuvalarına katılamayan Nadal’ın uzun süreli sakatlığı, tek erkekler dünya sıralamasında ilk 10’da kalma rekorunun 912 hafta sonra sona ermesine neden oldu.

aladaghaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu